مصاحبه با جناب آقای اسحاقیان

با عرض سلام و خسته نباشید، می شود مختصری خود را معرفی نمایید؟
اینجانب ابوالقاسم اسحاقیان، متولد سال 1363، متاهل و دارای یک فرزند دختر می باشم. در سال 1388 از دانشگاه آزاد با مدرک کارشناسی حسابداری فارغ التحصیل شدم و از همان سال ساکن یزد هستم و تا امروز به کار مالی در سازمان های دولتی و شرکت های خصوصی مشغول به فعالیت بوده ام و هم اکنون افتخار همکاری با گروه مهندسی سپهر را دارم.
درمورد مسئولیت خود در سپهر می فرمایید؟
بنده به عنوان مدیر امور مالی در خدمت گروه مهندسی سپهر هستم.
درباره قیمت دستگاههای مختلف TeleBox می توانید بیشتر توضیح دهید؟
همان طور که استحضار دارید گروه مهندسی سپهر تولید کننده و مجری مرکز تلفن تحت شبکه تلباکس می باشد که با توجه به نیاز مشتری مدل های متفاوتی را ارائه داده که از تلباکس 500؛ ارزانترین نوع تلباکس شروع شده و تا سری 9000 ادامه می یابد، البته با توجه به نیاز مشتری برآورد قیمت می گردد.
 آیا مشتری بعد از خرید متحمل هزینه های جانبی دیگری مانند هزینه نصب و راه اندازی خواهد شد؟
با توجه به اینکه محاسبات دقیق بوده، تمام هزینه ها محاسبه شده وهیچ گونه هزینه نصب و راه اندازی به حساب مشتری لحاظ نمی گردد مگر اینکه دوره گارانتی آن مشتری به پایان رسیده باشد.
در مورد خدمات پس از فروش گروه آیا هر مشتری باید قرار داد خاصی را با سپهر برای خدمات پس ازفروش ارائه کند؟
همزمان با عقد قرارداد تلباکس گروه مهندسی سپهر متعهد به یک سال گارانتی تجهیزات و سه سال خدمات پس از فروش می گردد که هیچ هزینه ای برای مشتری ندارد. پس از اتمام دوره گارانتی در صورت تمایل مشتری به ادامه گارانتی با عقد قرارداد جدید و پرداخت هزینه آن گارانتی ادامه می یابد.
می توانید درباره سامانه خدمات پس از فروش گروه و بحث شماره پشتیبانی مشتری توضیح بیشتری بدهید؟
سامانه خدمات پس از فروش گروه مهندسی سپهر بر اساس آخرین متدهای روز طراحی شده که هر مشتری در تاریخی که برای آن قرارداد یا فاکتور فروش صادر می شود یک شماره پشتیبانی در اختیار آن قرار می گیرد و مشتریان محترم پس از دریافت شماره پشتیبانی می توانند با شماره 7267170-0351 تماس گرفته و با وارد کردن شماره پشتیبانی خود به کارشناسان خدمات پس از فروش متصل شده تا سوالات یا مشکلات احتمالی خود را مطرح نمایند.
نحوه تسویه حساب قراردادها به چه شکل می باشد؟
تسویه حساب بیشترقراردادها به صورت نقدی بوده یا اینکه حداقل 50 درصد آن نقد و الباقی طی یک یا دو فقره چک یک ماهه دریافت می شود.
ضمن تقدیر و تشکر، اگر نکته خاصی مد نظر دارید بفرمائید!
امیدوارم گروه مهندسی سپهر بتواند در انجام رسالت خود در حوزه مرکز تلفن های تحت شبکه خدمتگزار خوبی برای هموطنان عزیز باشد.
با آرزوی موفقیت برای شما